Vergeten?

Gebedsbroeders

Drie jongens - Drie posts per week - Onze overdenkingen - Jouw mening?

Ik word leraar!

Door: Mark BVrijdag, 20 april 2007
Terug
Categorie: Algemeen, 3 keer gereageerd, 861 keer bekeken

Ik volg de opleiding Onderwijsassistent op het Deltion in Zwolle. Ik ga 2 dagen in de week naar school en ga 3 weken naar stage.Ik zit op dit moment in mijn laatste jaartje en wil hierna graag de PABO gaan doen in Zwolle.Ik heb er nu al zin in om straks mijn eigen klasje te hebben en mijn vak als leerkracht uit te oefenen.

Wat wil je nog meer in het leven als een leuke baan en daarnaast lekker naar de kerk gaan?

Ik ben ervan overtuigt dat God met ons allen een plan heeft voor de toekomst! Ik heb er daarom een tijd terug voor gekozen om eerst een jaar de DTS te doen voordat ik aan de PABO begin. Ik weet zeker namelijk dat God mij in dat halve jaar wil duidelijk maken wat zijn plan met mij is. Deels om deze reden ga ik de DTS doen.

Ben jij er ook zeker van dat God een toekomst met je voor heeft? Geef je God ook de ruimte om dit aan jou duidelijk te maken?

Waarachtig, ik verzeker jullie: wie op mij vertrouwt zal hetzelfde doen als ik, en zelfs meer dan dat, ik ga immers naar de Vader. Johannes 14:12

Groeten, Mark

Gerelateerd

Reacties (3)

Dinsdag, 27 november 2007, 10:49Victor
Yo Mark, weet jij misschien al wat meer over je DTS? Over je outreach bijvoorbeeld? Want dat is echt vet!
Dinsdag, 27 november 2007, 10:49Reint
Leuk stukkie...maar die bijbeltekst?
Dinsdag, 27 november 2007, 10:50Marlies
Je zal een aanwinst zijn voor het onderwijs! We missen meesters!!

Reageer op deze blog







Poll van de maand

Verslaving aan mobiel is helemaal geen probleem !

Suggesties

Vertel waar jij wilt dat wij over schrijven!

Doe een suggestie

Advertenties

Uw advertentie hier?

Neem contact op voor meer informatie.

MotivoMain Media