Vergeten?

Gebedsbroeders

Drie jongens - Drie posts per week - Onze overdenkingen - Jouw mening?

Zomer, en nu...?

Door: Mark WVrijdag, 10 juli 2009
Terug
Categorie: Zending en Evangelisatie, 1 keer gereageerd, 786 keer bekeken

 Een zee van tijd, geen werk, geen school, wat doe je er mee? Met vrienden op vakantie, met je ouders op vakantie of met je man/vrouw? Ga je mee met een georganiseerde reis, een surfkamp, een survivalkamp o.i.d? Wat moet je met al die zeeën van tijd? Heb je ooit na gedacht over een reis waar je vrijwilligerswerk doet, of een evangelisatie reis?

Een zee van tijd, geen werk, geen school, wat doe je er mee? Met vrienden op vakantie, met je ouders op vakantie of met je man/vrouw? Ga je mee met een georganiseerde reis, een surfkamp, een survivalkamp o.i.d? Wat moet je met al die zeeën van tijd? Heb je ooit na gedacht over een reis waar je vrijwilligerswerk doet, of een evangelisatie reis? Misschien ben je al meerdere keren met zo’n reis mee geweest, misschien heb je hier nog nooit van gehoord. Afgelopen jaren ben ik met verschillende van dit soort reizen mee geweest, dat waren echt mooie ervaringen. Ik ben bijvoorbeeld een keer naar Thailand geweest om (met een team) een echtpaar te ondersteunen die een soort kinderopvang had. We hebben daar gesport met de kinderen en een klimrek gebouwd. Je doet wat voor andere mensen en je krijgt er wat voor terug, het is het echt waard om een keer met zo’n reis mee te gaan. Er zijn heel veel organisaties in Nederland die dit soort reizen organiseren. Je hebt Open doors die elke zomer en door het jaar heen reizen organiseert waardoor er teams van christenen over de hele wereld worden uitgezonden. Je kan ook mee met Go teams, die reizen ook internationaal. Athletes in action evangeliseert door middel van sport en spel, dus als je een sporter bent kan je met deze organisatie mee, een andere optie is: Crossroads.

Dit zijn denk ik de bekendste organisaties op het gebied van christelijke reizen, er zijn zonder twijfel nog veel meer. 
 
Als je dit nog nooit gedaan hebt, dan moet je hier echt eens over nadenken, dit soort reizen zijn echt heel gaaf. Je geeft veel van je tijd en energie weg, maar je krijgt er ook veel voor terug. In Thailand gaf je echt al je energie aan de kinderen daar, maar dat was het waard. Ik vergeet nooit meer dat ze altijd wilden dat je ze ronddraaide in de lucht, dan renden ze enthousiast naar je toe, terwijl ze schreeuwden: ‘Helikopter! Helikopter!’. Voor mij was het een vakantie en voor hun was het weer een beetje aandacht en liefde. Het was een geslaagde vakantie.

Denk er eens over na,

Mark W

Gerelateerd

Reacties (1)

Woensdag, 4 augustus 2010, 00:01anoniem
Het is altijd prachtig om zoveel te doen voor andere landen, maar in eigen land gaan ook mensen dood van de honger. Amerika schijnt ook al bestempelt te zijn als 3e wereld land dus kan je nagaan hoeveel mensen daar hulp nodig hebben maar weinige die iets doen. Denk daarom dat Jezus zei om in eigen land te blijven niet in de mom van eigen volk eerst maar eerst goede vruchten brengen aan je eigen grond voordat je ergens anders kan zaaien.

Reageer op deze blog







Poll van de maand

Verslaving aan mobiel is helemaal geen probleem !

Suggesties

Vertel waar jij wilt dat wij over schrijven!

Doe een suggestie

Advertenties

Uw advertentie hier?

Neem contact op voor meer informatie.

MotivoMain Media